SIRADIŞI

İster bir adet, ister milyonlarca olsun. Tüm IoT verilerini dinamik olarak yönetin. Sıradışı bir performans sağlayın.

ÇEŞİTLİLİK

Yüzey sıcaklık sensörlerini ve yüzeye bağımlı olmayan sensörleri birlikte yönetin.

UZUN ÖMÜR

Sensörleri minimum 24 ay çalıştırabilirsiniz. Ortam şartlarına göre 6 yıla kadar pil ömrünü uzatabilirsiniz.

TEKNOLOJİ

Sensörleri uçtan uca diğer IoT sensörleri ile entegre edebilirsiniz. Böylece daha yönetilebilir bir IoT platformunuz hazır olur.

neden bizimle çalışmalısınız?

Başarımızın anahtarı işbirliğini benimsememizdir. Tasarımcılarımızın ve proje yöneticilerimizin doğrudan projelerde çalışmasını sağlamak en gelişmiş uzmanlığımızdır.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Tasarım odaklı ürün geliştirme konusunda uzmanız. 

TEKNOLOJİ

IoT teknolojileri alanında uzman ekiplerimizle çözümler üretiyoruz.

İNOVASYON

Yeni ürün geliştirme alanında her zaman yanınızdayız.

İNSAN KAYNAĞI

Konusunda uzman ve etkin insan kaynaklarımız ile her zaman desteğe hazırız.

ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ

Sense4  ürünleri sahada stabil çalışacak şekilde hazırlanmıştır. İhtiyacınıza uygun sensör çeşidini tercih edebilirsiniz. Tüm sensörler bir adetten, sonsuz adette çalışacak şekilde konfigüre edilebilir. Sensörler doğal olarak bağlantılı bir yapıdadır ve veri iletişimi sizin belirleyeceğiniz frekanslarda gerçekleşir. Aynı zamanda bu frekanslar isteğe bağlı olarak yönetilebilir.

ISI SENSÖRLERİ - 1

SENSE4 ısı sensörleri dört ana modülden oluşmaktadır. SENSE4 sıcaklık verilerini anlık olarak yönetmek için ENS210 sensörleri kullanıyoruz. Ürün dört ana modülden oluşmaktadır. Bunlar Ambient, Hall-Effect, Velocity ve Velocity/Hall-Effect sensör grubu şeklinde sunulmaktadır. 

IS SENSÖRLERİ - 2

SENSE4 ısı sensörleri farklı boyutlarda ve formlarda tasarlanabilir. Kutu formu dış alanlarda kullanmak üzere geliştirilmiştir. Ürün dört ana modülden oluşmaktadır. Bunlar Ambient, Hall-Effect, Velocity ve Velocity/Hall-Effect sensör grubu şeklinde sunulmaktadır. 

yüzey sıcaklık SENSÖRLERİ(thermocouple)

SENSE4 yüzey sıcaklık sensörleri için çok therminalli yüzey sıcaklık sensörlerini kullanıyoruz. Bu sensörün geliştirilme amacı bir birine yakın olan enerji hatlarının monitor edilmesini sağlamaktadır. Desteklenen thermocouple türleri şu şekildedir : K, J, N, R, S, T, E, ve B

PT100 ISI SENSÖrLERİ

SENSE4 PT100 ısı sensörleri ile hassas ölçümler yapıyoruz. İşimize en uygun sensör alternatiflerini entegre ediyoruz. Dilerseniz bu yelpazeye üç terminalli sensör çeşitlerimizi de ilave edebiliyoruz.

CO2 SENSÖrLERİ

SENSE4 CO2 sensörleri ile hassas CO2 değerlerini ölçebiliyoruz.  İşimize en uygun sensör çeşitlerini entegre ediyoruz. 

ÇALIŞMA ÖRNEKLERİMİZ

Adım adım çalışma örneklerimizi şimdi inceleyin.SENSE4 sıcaklık ölçümünden yüzey sıcaklık ölçümüne kadar 12 farklı sensörü inceleyebilirsiniz.

 

BEĞENDİNİZ Mİ?
MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?
Nihal YAZGAN
AGT
Dijital Dönüşüm ve İnovasyon Müdürü

Dijital Dönüşüm çalışmalarımızın önemli bileşenlerinden olan IoT kapsamında, AGT olarak, yeni teknolojileri şirketimize kazandırarak üretim hatlarımızın enerji verilerini gerçek zamanlı olarak izliyoruz. Mesh alt yapı sayesinde birbirinden uzak lokasyonların verilerini konsolide olarak görebiliyoruz. Bundan sonraki süreçte elektrik verilerini de elde ederek neleri etkilediğini araştırıp, verimliliği artırmaya yönelik aksiyonlarımızı önden alabilecek yapılar kurmayı planlıyoruz.

BÜYÜK DÜŞÜN KÜÇÜK BAŞLA

Ortam sıcaklığı, yüzey sıcaklığı, dış saha sıcaklık ölçümü konularında ölçüm hizmetleri veriyoruz. İhtiyacınıza en uygun sensör ailesi ve ölçüm senaryolarını hazırlayıp devreye alıyoruz. Şimdi hızlı bir teklif alarak veya sizleri ziyaret ederek ihtiyaçlarınızı kesinleştirebiliriz.

BİZE UŞALIN

Adres:

Bereketzade Mahallesi, Büyük Hendek Caddesi No: 3 Daire:  6, 34421 Galata,Beyoğlu/İstanbul

TÜRKİYE

TAKİPTE KALIN