DiJİTAL ENVANTER YÖNETİMİ!
stok sahasında görülmemiş bir görünürlük

SENSE4 Digital Asset Tracking çözümleri ile stok sahanız ve operasyonel süreçleriniz dijital dönüşüme şimdi hazır.

ŞİMDİ
DİJİTAL DÖNÜŞÜM ÇOK KOLAY

Üretim sahanızı, stok alanlarınızı ve işinizi dijital olarak izlemek ve yönetmek mümkün. Stok sahalarınızla ilgili dijital dönüşüm projelerinizi şimdi SENSE4 Digital Asset Tracking çözümlerimiz ile hayata geçirebilirsiniz.Siz işinize odaklanın, biz dijital dönüşüm projelerinizi gerçekleştirmek için buradayız.

DİJİTAL STOK SAYIMI

Ürünlerin üzerine SENSE4 Asset TAG dijital etiketlerini yerleştiriyoruz. Bu sayede stok sahanızda bulunan ürünleri tekil veya gruplanmış profillerde gerçek zamanlı olarak sayabilirsiniz. Stok sayımı için sahaya personel göndermeye, hatalı sayımlara ve iş güvenliği risklerine artık son verebilirsiniz.

DİJİTAL KONUM İZLEME

Ürünlerin üzerine taktığımız SENSE4 Asset TAG elektronik etiketleri, onları taşıyan araçlar ile tanınabilir ve algılanabilir duruma getirebilmektedir. Vinç tongu üzerine veya forklift çatalı üzerine yerleştirdiğimiz SENSE4 Endüstriyel IoT teknolojilerimiz ile hangi ürünü nereden aldığımızı ve hangi stok lokasyonuna bıraktığımızı gerçek zamanlı olarak ve hassas konum bilgisi ile işleyebiliyoruz.

dİJİTAL durum BİLGİSİ

SENSE4 Asset TAG elektronik etiketleri aynı zamanda ürün durum bilgisini vermek üzere özelleştirilebilir. Ürünün bulunduğu sıcaklık, hava basıncı, nem ve benzeri ortam koşullarını sürekli izleyebilir ve belirlediğiniz kritik eşik değerlerinde sistemin otomatik alarm vermesini ve farklı süreçleri tetiklemesini sağlayabilirsiniz.

DİJİTAL SÜREÇ OTOMASYONU

SENSE4 Digital Asset Tracking teknolojileri iş süreçlerinizle yalın ve zahmetsiz entegrasyonlar sağlayabilmektedir. Ürünlerinizin üretim hattı boyunca ne durumda oldukları gibi verileri gerçek zamanlı izleyebilir ve ERP sistemleri ile entegre edebilirsiniz. Ürünlerinizin bulunduğu konuma göre farklı iş süreçlerini tetikleyebilir ve manuel işleri azaltabilirsiniz.

SENSE4

Connected Asset Management Software

SENSE4 Digital Asset Tracking yazılım teknolojileri ile multi-tanent yapıda süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Ana yazılım fonksiyonları IoT cihaz yönetimi, envanter izleme, stok sahası yönetimi, iş makinaları yönetimi, iş emirleri izleme, ERP entegrasyon süreçleri ve  sevkiyat araçları izleme ana başlıklarında tanımlanmıştır.

Çoklu Lokasyon Desteği 100%
100%
Bulut Bilişime Hazır 100%
100%
Çok Katmanlı Mimari 100%
100%
ERP entegrasyon yeteneği 100%
100%

Uygulama içerisinde birden fazla lokasyon  ve bu lokasyonlara atanmış stok sahalarını yönetebilir ve izleyebilirsiniz.

Tüm uygulama mimarisini bulut bilişim altyapısı üzerinden alabilirsiniz. Dilerseniz uygulamaları kendi bulut bilişim  ortamınızda veya işletme içerisinde bulunan veri merkezinde konumlandırabilirsiniz.

Uygulama mimarisi çok katmanlı yapıda oluşturulmuştur. Kullanıcı erişimleri için front-end uygulamalar, entegrasyonlar ve süreçler için back-end servisler ve IoT iletişimi için middleware uygulama katmanı konumlandırılmıştır. 

Stok sahasının envanter yönetiminde ERP süreçlerinizle entegrasyonlar sağlayabilirsiniz. Bunlar EWM planlama yazılımından ERP iş emirlerine kadar bir çok iş süreciniz ile ilgili olabilir.

0
Asset TAG
0
Vinç
0
Forklift
hızlı dijital çözümler

Şu ana kadar demirçelik, ahşap ve kağıt sektörlerinde dijital envanter yönetimi çözümlerimiz ve teknolojilerimiz kullanılıyor. Bu projelerde toplam takip edilen aset sayısı 85.000 adete ulaşmıştır. Tüm asetlerin konum değişiklikleri vinç ve forkliftler ile yapılmaktadır. Bundan dolayı 150 den fazla vinç ve 76 dan fazla forklift üzerinde çalışacak endüstriyel IoT üniteleri D4 tarafından geliştirilmiş ve devreye alınmıştır. Asetlerinizi vinç veya forkliftler ile taşımıyor olabilirsiniz, sizin araçlarınız için de işinize uygun özel endüstriyel IoT ürünleri geliştirmek bizim işimiz.

IOT
Asset TAG

SENSE4 Digital Asset TAG ürünlerimiz farklı sektörlerde kullanılacak şekilde geliştirilmiştir. Örneğin çelik sektöründe malzemenin üzerinde kolaylıkla durması için içerisinde mini manyetik bantlar bulunur. Ayrıca dış saha kullanımına uygun IP67 koruma özelliğine sahiptir. Sahada zorlu şartlara dayanıklı Polycarbon malzemeden üretilmiştir. İhtiyacınızı anladıktan sonra işinize uygun IoT çözümlerini her zaman sizin için geliştiriyoruz.

NASIL ÇALIŞIR ?

SENSE4 Asset Tracking alt yapısı son derece stabil ve ölçeklenebilir yapıdadır. Ürünlerin üzerine elektronik ürün etiketlerini takmanız onları yazılım üzerinden anında takip edebilmenizi sağlar. Ürünlerin fiziksel durumlarını gerçek zamanlı izleyebilir ve iş süreçleriniz ile entegre edebilirsiniz. Ortamda farklı bir iletişim alt yapısı ihtiyacı olmadan tüm elektronik etiketler bir birlerine otomatik olarak entegre olurlar ve veri iletimini sağlarlar. Tüm ürünlerin bu sayede konum bilgisi, durum bilgisi, envanter sayımı ve forklift/vinç gibi iş makinaları ile takibini yapabilirsiniz.

Adres:

Bereketzade Mah. Büyük Hendek Cad. 3/6,  34421 Galata, Beyoğlu/İstanbul
TÜRKİYE

Çalışma saatleri:

Pazartesi-Cuma: 9:00 – 18:00
Cumartesi-Pazar: Kapalı